Aktualności

piątek, 06 marzec 2020 11:41

Rozstrzygnięcie konkursu „Ekobałwanek”

W dniu 24.02.2020r. został rozstrzygnięty  rodzinny konkurs plastyczno – technicznego  „Ekobałwanek”, na zaprojektowanie i wykonanie przestrzennego bałwanka z wykorzystaniem odpadów, realizowany w ramach konkursu z dziedziny Edukacji Ekologicznej pn. „Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach” na rok szk. 2019/2020 „Przedszkolak mały i duży przyrodzie służy – zbiera, segreguje, środowisko szanuje” realizowanego w Publicznym Przedszkolu nr 1, im. Jana Brzechwy w Radomsku, ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Oceniono 82 ekobałwanki, biorąc pod uwagę następujące kryteria:
•    zgodność wykonanej pracy z tematyką konkursu
•    różnorodność zastosowanych materiałów
•    kreatywność i oryginalność wykonania
•    walory estetyczne


Jury postanowiło przyznać:
I miejsce    –  29 dzieci
II miejsce   –  20 dzieci
III miejsce –  33 dzieci

W dniu 3.03.2020r. wszystkim laureatom konkursu  wręczono nagrody.

I miejsce w konkursie otrzymali:
1.    Maksymilian Kubiak
2.    Milena Cyniak
3.    Maja Matras
4.    Miłosz Cyran
5.    Mikołaj Hofman
6.    Leon Zalewski
7.    Hanna Pichit
8.    Oliwia Borek
9.    Franciszek Kaczyński
10.     Julia Wróblewska
11.     Dominika Gąsior
12.     Piotr Koćwin
13.     Kacper Matusiak
14.     Aleksander Romik
15.     Zofia Stolarczyk
16.     Piotr Szymczak
17.     Witold Gonera
18.     Milan Zbroja
19.     Szymon Owsiany
20.     Henryk Tomicki
21.     Aleksander Kowalczyk
22.     Małgorzata Parada
23.     Lena Uzarkiewicz
24.     Szymon Kaźmierski
25.     Milena Gajewska
26.     Julia Kopiecka
27.     Helena Supeł
28.     Patrycja Ciupińska
29.     Natalia Łuczyńska


II miejsce w konkursie otrzymali:
1.    Antoni Kubiak
2.    Mateusz Krynke
3.    Milena Gniłka
4.    Jakub Krzywiecki
5.    Marta Kącka
6.    Patryk Grabowski
7.    Alicja Kozera
8.    Pola Koćwin
9.    Adam Ćwiek
10.     Feliks Szymański
11.     Franciszek Szymański
12.     Szymon Ryszka
13.     Adam Sztompka
14.     Ewa Dubiak
15.    Zofia Kubiak
16.     Bartosz Sap
17.     Zuzanna Wróbel
18.     Jakub Widera
19.     Adam Karoń
20.     Nikola Marciniak


III miejsce w konkursie otrzymali:
1.    Robert Dziębor
2.    Adam Kowalczyk
3.    Oliwia Piętos
4.    Miłosz Wieczorek
5.    Marta Randak
6.    Julia Ślusarek
7.    Antoni Kuś
8.    Michał Machura
9.    Juliusz Wrocławski
10.     Jakub Knop
11.     Aleksander Koćwin
12.     Julia Majewska
13.     Milan Lipiński
14.     Julia Przybylska
15.     Miłosz Sewerynek
16.     Alicja Śmigielska
17.     Julian Siewier
18.     Oliwia Depta
19.     Jakub Koćwin
20.     Jakub Kowalski
21.     Weronika Kusiak
22.     Wiktoria Wieczorek
23.     Zuzanna Żuwalska
24.     Jakub Rudnicki
25.     Nikola Łuszczyna
26.     Adam Wolamin
27.     Mateusz Kubicki
28.     Anna Knop
29.     Michalina Cieciora
30.     Miłosz Lipiński
31.     Maria Orzińska
32.     Miłosz Matras
33.     Kalina Jaguścik
Wychowankom naszego przedszkola oraz ich Rodzicom dziękujemy za udział w konkursie. Zapraszamy do zwiedzania wystawy pokonkursowej w holu przedszkola.