Aktualności archiwalne przed 2017r

wtorek, 06 czerwiec 2017 14:49

Wycieczka do Łodzi - czerwiec 2017

W dniu 06.06.2017r. dzieci z grupy V i VI odbyły wycieczkę do Łodzi.

Podczas pobytu w Łodzi dzieci wzięły udział w warsztatach edukacyjnych w Ogrodzie Botanicznym, podczas których poznały wiele pięknych i ciekawych roślin. Po krótkim odpoczynku zwiedzały łódzkie ZOO w którym  podziwiały: lwy, żyrafy, kangury, tygrysy i wiele innych zwierząt.  Dzieci w doskonałych humorach wróciły do przedszkola.

Wycieczkę zorganizowano w ramach projektu „Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach” – Ekopodróże małe i duże – poznawanie bioróżnorodności ekosystemów województwa łódzkiego” projekt realizowany
w Publicznym Przedszkolu nr1 im. Jana Brzechwy w Radomsku ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.