piątek, 22 grudzień 2017 12:29

Darmowe przejazdy MPK

Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 1 im. Jana Brzechwy w Radomsku zgodnie z Uchwałą nr XLVI/353/17 Rady Miejskiej w Radomsku z dnia 22 listopada 2017 r., informuje, że od 01 stycznia 2018 r. dzieci oraz uczniowie (mieszkańcy miasta Radomsko) będą mogły korzystać z przewozu MPK bezpłatnie.

Aby móc korzystać z nowych ulg dla dzieci i uczniów, należy zaktualizować posiadaną już kartę elektroniczną lub wyrobić nową. Będzie można to zrobić od 2 stycznia 2018 r w Punkcie Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Radomska lub w siedzibie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego przy ul. Narutowicza 59.

Koszt wyrobienia nowej karty wynosi 7 zł, natomiast aktualizacja już posiadanej dokonywana będzie bezpłatnie. Podczas wyrabiania nowej karty, lub aktualizacji posiadanej należy okazać się ważną legitymacją szkolną (uczniowie szkół), lub dowód tożsamości/oświadczenie – dla dzieci uczęszczających do klasy "O" oraz przedszkoli.

Program bezpłatnych przejazdów wdrażany będzie do 14 stycznia 2018r. W tym czasie osoby, które nie posiadają aktualnej karty, będą mogły korzystać z bezpłatnych przejazdów na podstawie: ważnej legitymacji szkolnej (uczniowie), oświadczenia opiekuna lub dokumentu tożsamości – dla dzieci uczęszczających do klasy "O" oraz przedszkolaki.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie MPK Radomsko -> http://mpk-radomsko.pl/bezplatne-przejazdy-dla-dzieci-i-mlodziezy-zamieszkalej-na-terenie-miasta-radomska/

Więcej w tej kategorii: « Zaproszenie Bal karnawałowy »