wtorek, 05 maj 2020 14:38

Komunikat! Wznowienie zajęć!

Szanowni Rodzice

Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 1 im. Jana Brzechwy w  Radomsku na podstawie Zarządzenia Prezydenta Miasta Radomsko, informuje, że z dniem 11 maja 2020r. (poniedziałek) przywraca częściowo zawieszone funkcjonowanie placówki w zakresie działalności opiekuńczej dla obojga rodziców pracujących, którzy wcześniej zgłosili swoje dzieci do udziału w tych zajęciach.
Jednocześnie proszę o zapoznanie się z procedurą bezpieczeństwa na terenie Publicznego Przedszkola Nr 1 im. Jana Brzechwy w Radomsku w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, zamieszczoną na stronie internetowej przedszkola.

Zachęcamy Państwa w wejście w poniższy link w celu zapoznania się z Procedurą Bezpieczeństwa

Procedura Bezpieczeństwa

Z poważaniem
Krzysztof Janik