Programy

poniedziałek, 15 luty 2021 08:18

15 lutego 2021 r. w naszym przedszkolu odbył się pokaz mody ekologicznej pod hasłem „ Ekomoda”, w którym wzięły udział dzieci z oddziałów IV, V, VI.  
Zaangażowanie rodziców w przygotowanie strojów przerosło oczekiwania organizatorów. Każde dziecko mogło pochwalić się niezwykle oryginalnym, starannie przygotowanym i jednocześnie zaskakującym formą, kolorystyką i  pomysłowością  strojem.                           

Dzieci fantastycznie prezentowały się na „ ekologicznym wybiegu”. Prezentacjom towarzyszyła karnawałowa muzyka.   Było mnóstwo radości, świetnej zabawy, a każdy występ prowokował do ogromnych braw.  Wszyscy uczestnicy pokazu otrzymali nagrody, którymi były układanki, gry, puzzle. Pokaz zorganizowano w  ramach Programu Edukacji Ekologicznej pt. „Przedszkolak mały i duży przyrodzie służy - zbiera, segreguje, środowisko szanuje” realizowanego w Publicznym Przedszkolu nr 1 im. Jana Brzechwy w Radomsku.