Programy

wtorek, 16 luty 2021 10:01

Dnia 16 lutego 2021 r. (wtorek) w Publicznym Przedszkolu nr 1 im. Jana Brzechwy w Radomsku zostały przeprowadzone warsztaty edukacyjne dla dzieci 3 i 4- letnich pt: „Co to jest powietrze?”. Poprzez eksperymenty, obserwacje i zabawy dzieci wraz z pracownikiem Ośrodka Działań Ekologicznych „Źródła” z Łodzi próbowały odpowiedzieć na pytania: co to jest powietrze?; do czego nam służy?; gdzie jest powietrze?; skąd bierze się zanieczyszczone powietrze i jak o jego czystość zadbać?
Zajęcia zostały zorganizowane w ramach konkursu z dziedziny edukacji ekologicznej ph: Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2019/2020 ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach Programu Edukacji Ekologicznej pt. „Przedszkolak mały i duży przyrodzie służy- zbiera, zegreguje, środowisko szanuje” realizowanego w Publicznym Przedszkolu nr 1 im. Jana Brzechwy w Radomsku.