czwartek, 28 marzec 2019 14:56

Wspólnie dbamy o czystość naszych wód

„Wspólnie dbamy o czystość naszych wód” pod takim hasłem został ogłoszony w naszym przedszkolu międzygrupowy konkurs plastyczny na  wykonanie plakatu dotyczacego problemu zanieczyszczenia wód i jego konsekwencji dla przyrody.

Wszystkie grupy wykonały piękne plakaty, które zostały wyeksponowane na wystawie w holu przedszkola.

Pan Dyrektor wraz z nauczycielkami organizującymi konkurs wręczył grupom dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci układanek.

Na wystawę pokonkursową zapraszamy do holu przedszkola.

Serdecznie gratulujemy.

Konkurs został zorganizowany w ramach Programu Edukacji Ekologicznej p.h. "Ekoprzedszkolak poznaje tajemnice wody - obserwuje, bada, eksperymentuje" realizowanego w Publicznym Przedszkolu nr 1 im. Jana Brzechwy w Radomsku.

Więcej w tej kategorii: « Kto oddycha w wodzie? Moje florarium »