wtorek, 28 maj 2019 16:11

Śpiewające słowiki

28 maja 2019r. w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Radomsku odbyła się XII edycja międzygrupowego przeglądu piosenki ekologicznej „Śpiewające słowiki”.

W przeglądzie wystąpiło 13 uczestników, po dwoje z każdej grupy wiekowej, a z grupy dzieci 5-6 letnich aż troje.

Występy dzieci podzielone były na dwie tury, w pierwszej wystąpiły dzieci młodsze, a w drugiej dzieci starsze, wszyscy zaśpiewali pięknie przygotowane piosenki związane z wodą. Młodzi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami przez swoich kolegów i koleżanki z przedszkola.

Następnie Pan Dyrektor pogratulował wszystkim wykonawcom i wręczył im dyplomy oraz plecaki.

Życzymy dzieciom dalszych sukcesów artystycznych.

Międzygrupowy przegląd piosenki został zorganizowany w ramach konkursu z dziedziny edukacji ekologicznej pn. "Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2018/19" ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach Programu Edukacji Ekologicznej pt. „Ekoprzedszkolak poznaje tajemnice wody – obserwuje, bada, eksperymentuje” realizowanego w Publicznym Przedszkolu nr 1.