Programy

czwartek, 15 marzec 2018 01:33

Uwaga! Alarm antysmogowy

Dnia 15 marca 2018 roku dla dzieci 5,6-letnich (oddział III,IV,V,VI) zostały przeprowadzone warsztaty na temat zanieczyszczenia powietrza ph. "Uwaga! Alarm antysmogowy" przez Ośrodek Działań  Ekologicznych "Żródła" z Łodzi.

Celem  warsztatów było rozbudzenie u  dzieci troski o czyste powietrze oraz szukanie odpowiedzi na pytanie: 

"Gdzie jest powietrze?" Dużą frajdę sprawiło dzieciom samodzielne wykonanie wiatraczków, które z radością były puszczane w powietrze.

Zadanie zostało zrealizowane i zrefundowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach programu Edukacji ekologicznej pod hasłem: "Pokonamy smoga- chcemy oddychać czystym powietrzem" realizowanym w Publicznym Przedszkolu nr 1 im. Jana Brzechwy w Radomsku.

 

Więcej w tej kategorii: « Ochronna maska Kino za Rogiem »