Aktualności rok szkolny 2021/2022

sobota, 27 listopad 2021 12:20

XXVI Festiwal Piosenki dla Przedszkolaka

W dniu 27 listopada 2021r. w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Radomsku odbył się XXVI Festiwal Piosenki dla Przedszkolaka pt. „Podajmy sobie ręce”.
Organizatorem Festiwalu było Publiczne Przedszkole nr 1 im. Jana Brzechwy w Radomsku.
W XXVI Festiwalu Piosenki dla Przedszkolaka udział wzięło 28 dzieci w wieku przedszkolnym.
Po wysłuchaniu wszystkich wykonawców, którzy zaprezentowali po jednym utworze związanym z tematyką festiwalu, jury w składzie:
• Maciej Kowalczyk - przewodniczący
• Ewa Kawka - członek
• Jadwiga Szpruch- Barcińska - członek
• Iwona Traczyk - członek
postanowiło wyróżnić następujących wykonawców:
1. Michała Machurę z Publicznego Przedszkola nr 1 w Radomsku
2. Martę Randak z Publicznego Przedszkola nr 1 w Radomsku
3. Martę Nowicką z Publicznego Przedszkola nr 10 w Radomsku
4. Kornelię Rudek z Publicznego Przedszkola nr 4 w Radomsku
5. Kornelię Włuka z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego, Publicznego Przedszkola w Kamieńsku
6. Zofię Marek z Publicznego Przedszkola nr 9 w Radomsku
7. Laurę Flasza z Publicznego Przedszkola nr 3 w Radomsku
8. Filipa Wojtuna z Publicznego Przedszkola nr 3 w Radomsku
Wszyscy wykonawcy biorący udział w XXVI Festiwalu Piosenki dla Przedszkolaka otrzymali słodycze i nagrody rzeczowe oraz obejrzeli spektakl teatralno-iluzjonistyczny w wykonaniu Teatru "Damatus".
XXVI Festiwal Piosenki dla Przedszkolaka finansowo wsparły następujące instytucje:
- Miasto Radomsko
- Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe "Konstalex" w Radomsku
- Metal Beverge Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Oddział w Radomsku
Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy.