Aktualności rok szkolny 2021/2022

czwartek, 28 kwiecień 2022 11:04

XX Edycja Ekologicznego Konkursu Recytatorskiego

W dniu 28 kwietnia 2022 r. w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Radomsku  odbyła się XXII Edycja EKOLOGICZNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO  pod hasłem „Woda darem przyrody".
Konkurs skierowany był do przedszkolaków z radomszczańskich przedszkoli.Celem konkursu było uświadomienie, że woda jest źródłem życia na Ziemi oraz propagowanie ochrony środowiska i racjonalnego gospodarowania jej zasobami - oszczędzanie wody, odkrywanie i ukazywanie piękna przyrody we wszystkich jej aspektach, a także rozwijanie zdolności artystycznych dzieci.
W konkursie wzięło udział 18 uczestników. Decyzją jury pod przewodnictwem pani Anity Pawlak-Zygmy przyznano nagrody i wyróżnienia. Nagrodę za zajęcie III miejsca otrzymał Filip Zieliński z oddziału III „ Motylki”. Filipa do konkursu przygotowała Pani Iwona Dudek.

Gratulujemy!!!