Aktualności rok szkolny 2021/2022

środa, 26 kwiecień 2017 13:32

Nasza Basia wygrywa!

Po raz kolejny wychowankowie naszego przedszkola wzięli udział w EKOLOGICZNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM POD HASŁEM „DZIWNE DRZEWO”, którego już VII edycja odbyła się w Publicznym Przedszkolu Nr 4 - „Pod zielonym ludkiem” w Radomsku.

Wyróżnienie w konkursie otrzymał Łukasz Gonera z oddziału VI ( dzieci 6 - letnie), który pracę na konkurs  przygotował pod kierunkiem Pani Agnieszki Ciupińskiej.

Natomiast Olivier Barański z oddziału IV ( dzieci 5-letnie) otrzymał nagrodę za udział. Olivier przygotował pracę pod kierunkiem Pani Małgorzaty Sobiech.

Gratulujemy!!!

Już po raz XIX Publiczne Przedszkole Nr 4 „ Pod zielonym ludkiem” zaprosiło dzieci z radomszczańskich przedszkoli do udziału w EKOLOGICZNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM POD HASŁEM „ DRZEWA SKARBEM ZIEMI”.

Konkurs odbył się 26 kwietnia 2017 roku w siedzibie PP Nr 4.

Wśród laureatów znalazła się wychowanka naszego przedszkola, Barbara Kaszuwara z oddziału IV  ( dzieci 5 - letnie), która zajęła w konkursie I miejsce recytując wiersz „ Las zniewolony”. Basię przygotowała do konkursu Pani Jolanta Nowak.

Natomiast Amelia Ryczyńska przygotowana do konkursu  przez Panią Iwonę Turek oraz Blanka Nowińska przygotowana przez Panią Anitę Rutkowską, otrzymały dyplomy i nagrody za udział w konkursie.

Gratulujemy!!!

Zdjęcie oraz film pochodzą z serwisu Radomsko.naszemiasto.pl -> Zobacz relację