Aktualności rok szkolny 2021/2022

środa, 24 styczeń 2018 10:52

Rodzinny konkurs na maskę

PLASTYCZNY KONKURS RODZINNY pt.: "Ta maska chroni mnie przed smogiem"

Cele konkursu:

• Rozbudzanie pomysłowości, wyobraźni oraz twórczej aktywności dzieci i rodziców.
  • Wzmacnianie więzi rodzinnych.
  • Kształtowanie postaw proekologicznych – zwrócenie uwagi na kwestię zanieczyszczenia powietrza.
  • Zaangażowanie rodziców w proces integracji ze środowiskiem przedszkolnym.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Publiczne Przedszkole nr 1 im. Jana Brzechwy w Radomsku.
  2. Konkurs ma charakter rodzinny i skierowany jest do wychowanków przedszkola oraz ich rodziców.
  3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie maski chroniącej przed pyłami.
  4. Forma pracy: przestrzenna (maska musi być tak zaprojektowana, aby można ją założyć na twarz dziecka).
  5. Wykonanie pracy: pełna dowolność techniki i materiałów.
  6. Do pracy należy dołączyć metryczkę: imię i nazwisko, wiek dziecka, nazwa grupy.
  7. Komisja powołana przez organizatorów dokona oceny prac ze szczególnym zwróceniem uwagi na:
    - oryginalność,
    - estetykę,
    - wkład pracy własnej (dziecka i rodzica),
    - ogólny wyraz artystyczny,
    - funkcjonalność.
  8. Prace należy składać do 23 lutego 2018r. (piątek) u nauczycieli poszczególnych grup.
  9. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w przedszkolu 2 marca 2018r.
  10. Uwieńczeniem konkursu będzie zorganizowanie pokonkursowej wystawy prac.
  11. Prace przechodzą na własność organizatora konkursu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!