Aktualności rok szkolny 2021/2022

czwartek, 07 czerwiec 2018 22:38

„Moja ulubiona postać z bajki"

W miesiącu maju dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w międzygrupowym konkursie plastycznym ph. „Moja ulubiona postać z bajki”.

Konkurs adresowany był do wszystkich grup wiekowych. Każda grupa zobligowana była do wykonania trzech prac plastycznych wybraną techniką.

Celem powyższego konkursu było: kształtowanie i rozwijanie wyobraźni plastycznej, umiejętności plastycznych, pomysłowości oraz aktywności twórczej dzieci.

Zgłoszono 18 prac plastycznych z ulubionymi postaciami z bajek. W hollu przedszkola zorganizowana została wystawa pokonkursowa.

W dn. 07.06.2018 r. (czwartek) Pan Dyrektor naszego przedszkola K. Janik podziękował wszystkim uczestnikom konkursu za pięknie wykonane prace, wręczył dyplomy oraz nagrody książkowe.