czwartek, 06 kwiecień 2023 12:30

Wielkanocny turniej sportowy

Dnia 6 kwietnia 2023r. dzieci z naszego przedszkola brały udział w sportowym turnieju wielkanocnym.

Na przedszkolaków czekało wiele ciekawych konkurencji sportowych – wyścigi zajączków, tory przeszkód, przenoszenie jajek na łyżkach, toczenie jajek do celu i dużo jeszcze innych zabaw sportowych.

Po tych zabawach dzieci uczestniczyły również w zabawach plastycznych ozdabiały wielkie jajo figurami geometrycznymi oraz kolorowały obrazki wielkanocne, a także wykonały zajączka wielkanocnego.

Na koniec dzieci podzieliły się jajkiem, a także żeby tradycji stało się zadość zostały polane wodą. Niespodzianką po spotkaniu było poczęstowanie słodkimi jajeczkami.

WSZYSTKIM DZIECIOM I RODZICOM ŻYCZYMY ZDROWYCH, SPOKOJNYCH, MIŁO SPĘDZONYCH W GRONIE RODZINY ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.

Więcej w tej kategorii: « Święto jajka Popołudnie z poezją »