sobota, 26 listopad 2022 12:23

XXVII Festiwal Piosenki dla Przedszkolaka

W dniu 26 listopada 2022r. w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia  im. Grażyny Bacewicz w Radomsku odbył się XXVII Festiwal Piosenki dla Przedszkolaka pt. „Jesienny kujawiaczek”.
Organizatorem Festiwalu było Publiczne Przedszkole nr 1 im. Jana Brzechwy  w Radomsku.

W XXVII Festiwalu Piosenki dla Przedszkolaka udział wzięło 27 dzieci w wieku przedszkolnym.

Po wysłuchaniu wszystkich wykonawców, którzy zaprezentowali po jednym utworze związanym z tematyką festiwalu, jury w składzie:
•    Maciej Kowalczyk - przewodniczący
•    Ewa Kawka - członek
•    Jadwiga Szpruch- Barcińska - członek
•    Iwona Traczyk - członek
postanowiło wyróżnić następujących wykonawców:

1.    Zuzannę Witkowską z Przedszkola Samorządowego w Pławnie
2.    Łucję Krawczyk z Publicznego Przedszkola nr 10 w Radomsku
3.    Lenę Półrolę z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Radomsku
4.    Hannę Kopiec z Publicznego Przedszkola nr 4 w Radomsku
5.    Nadię Kazimierczak z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radomsku
6.    Natalię Bałut z Publicznego Przedszkola w Gomunicach

Wszyscy wykonawcy biorący udział w XXVII Festiwalu Piosenki dla Przedszkolaka otrzymali słodycze i nagrody rzeczowe oraz obejrzeli spektakl teatralno-iluzjonistyczny                     w wykonaniu Teatru "Damatus".
XXVII  Festiwal Piosenki dla Przedszkolaka finansowo wsparły następujące instytucje:
-    Miasto Radomsko
-    Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe "Konstalex" w Radomsku
-    Metal Beverge Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Oddział w Radomsku
Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy.

{gallery}XXVII Festiwal Piosenki dla Przedszkolaka:::0:0{/gallery}