czwartek, 29 listopad 2018 15:10

WyRaźni na drodze

W miesiącu listopadzie 2018r. przedszkolaki z Oddziału VI uczestniczyły w II edycji akcji edukacyjnej "WyRaźni na drodze".

Celem akcji było promowanie bezpieczeństwa i widoczności na drodze wśród dzieci w wieku przedszkolnym, nauka prawidłowych zachowań i zasad poruszania się w ruchu drogowym.

Organizatorami akcji są: agenda WTEM i Disney Polska, partnerem akcji jest Fundacja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Marsz Zebry.

Akcja polegała na przeprowadzeniu zajęć edukacyjnych dotyczących widoczności i bezpieczeństwa na drodze, przekazaniu dzieciom certfikowanej zawieszki odblaskowej "WyRaźna Odznaka" i książeczek aktywności dla dzieci, przekazaniu mini- poradników dla  rodziców, którzy fakultatywnie mogą kontynuować temat w środowisku domowym.