środa, 08 maj 2019 08:25

Zabawy integracyjne

8 maja 2019 roku w grupie dzieci 4-5- letnich ( oddział III) odbyły się zabawy integracyjne prowadzone przez wychowawców grupy p.t „ Wiosna, wiosna wkoło” ( taniec, piosenka, działalność plastyczna ).

Dzieci ze swoimi mamami uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej, balonów, zabawach  z elementami tańca min. - „ Żabki”,„Gość”, „ Wiosenny taniec” itd. .

Przedszkolaki rozwiązywały zagadki o tematyce wiosennej - słowne, obrazkowe.

Podsumowaniem  zajęć były zabawy plastyczne przy muzyce , w czasie których zadaniem uczestników było wykonanie pracy o tematyce wiosennej z wykorzystaniem przygotowanych materiałów - min. farb plakatowych,  piórek, cekinów, pasteli olejnych, papierów kolorowych,  styropianowych kulek i wielu innych.

Powstały bardzo ciekawe i barwne  prace, które zaprezentowaliśmy na wystawie prac plastycznych w naszej sali.

Dziękujemy naszym wychowankom i ich mamom za kreatywność i udział w zabawach.