wtorek, 24 maj 2016 16:21

Mundurowe przedszkolaki - podsumowanie projektu 2015/2016

24 maj 2016 roku dzieci z grupy V i VI odwiedziły Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Radomsku, gdzie odbyło się podsumowanie projektu profilaktycznego „Mundurowe przedszkolaki”, realizowanego w roku szkolnym 2015/2016 w naszym przedszkolu przez klasy mundurowe tej szkoły.

Dzieci mogły wykazać się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa oraz sprawnością fizyczną uczestnicząc w ciekawych konkurencjach sportowych zorganizowanych na boisku szkolnym. Dopingowane przez starszych kolegów przedszkolaki poradziły sobie doskonale. Obserwowały też musztrę klas mundurowych prowadzoną przez panią policjantkę.

Na koniec każdy przedszkolak otrzymał medal, dyplom oraz niespodziankę – latarkę z kompasem. Również przedszkole otrzymało pamiątkowy dyplom. Zostaliśmy też poczęstowani pysznym ciastem upieczonym przez uczniów tutejszej szkoły.

Mamy nadzieję na kontynuację współpracy w przyszłym roku szkolnym.