wtorek, 15 czerwiec 2021 11:20

„LATAWCE, DMUCHAWCE, WIATR”

15 czerwca 2021r. (wtorek) odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w rodzinnym konkursie plastyczno – konstrukcyjnym na zaprojektowanie i wykonanie latawca p/h: „Latawce, dmuchawce, wiatr”, którego organizatorem było Publiczne Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy w Radomsku.
Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody w postaci książek, każdy wykonawca pięknego latawca został nagrodzony. Wszystkie prace można zobaczyć na wystawie pokonkursowej.
Zadanie zrealizowano w ramach konkursu WFOŚiGW w Łodzi z dziedziny edukacji ekologicznej pn. ,,Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2020/2021, ,,Program Edukacji Ekologicznej- Czyste chcemy mieć powietrze- zdrowie dla nas najważniejsze” w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Radomsku.