poniedziałek, 04 styczeń 2021 09:21

„Kredkami przegonię wirusa w koronie”

plastycznego „Dziecięce marzenia” adresowanego do dzieci z radomszczańskich przedszkoli i klas „0”.

Tegoroczna IX edycja konkursu odbyła się pod hasłem „Kredkami przegonię wirusa w koronie”. W dniu 18 listopada 2020 roku komisja konkursowa w składzie:
- mgr Wiktoria Sztuk - przewodnicząca komisji
- mgr Małgorzata Krogulec - członek komisji
- mgr Maria Klauza - dyrektor przedszkola

biorąc pod uwagę samodzielność wykonania, kreatywność, pomysłowość w ujęciu tematu oraz staranność, po zapoznaniu się z 29 pracami konkursowymi postanowiła przyznać
nagrody.
Wśród laureatów konkursu jest wychowanek naszego przedszkola Michał Kuliś z oddziału VI, który w konkursie zajął III miejsce. Michał przygotował pracę do konkursu pod kierunkiem pani Jolanty Nowak.

GRATULUJEMY