piątek, 25 listopad 2022 12:18

Bal z misiem

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka podczas zasypiania – Pluszowy Miś.

W naszym przedszkolu  Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodziliśmy  w grupach dzieci 4-5-letnich ( oddział III), 5-letnich (oddział IV) i 6-letnich ( oddział V i VI).

Dzieci, wyjątkowo w tym dniu,  mogły przynieść do przedszkola swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im dzień, a niespodzianki przygotowane przez nauczycieli pozwoliły na fantastyczną zabawę.

Była lektura fragmentu książki o Misiu Uszatku, zagadki, zabawy taneczne, nauka wiersza o misiu, prezentacja swojego pluszowego przyjaciela, bal z misiem, film o misiu i wiele, wiele innych.

Na koniec słodki poczęstunek- chrupki kukurydziane z miodem.

Dzień ze swoim pluszowym przyjacielem sprawił dzieciom wiele radości i z pewnością powtórzymy go za rok.