Edukacja ekologiczna

wtorek, 21 czerwiec 2016 20:51

Podsumowanie projektu „Bliskie spotkania ze wsią”

21 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Bliskie spotkania ze wsią”, w którym uczestniczył Prezydent Radomska Jarosław Ferenc.

W pierwszej części spotkania dzieci zaprezentowały swoją wiedzę o wsi, zdrowym żywieniu i ekologii odpowiadając na pytania zadawane przez Dyrektora Przedszkola.

Następnie grupa dzieci 5-letnich zaprezentowała przedstawienie pt. „W zagrodzie cioci Teci”. Występ małych aktorów spotkał się z dużym uznaniem ze strony widowni i został nagrodzony gromkimi brawami.

Druga część podsumowania to multimedialna prezentacja podsumowująca realizację zadań w ramach ww. projektu.

Na zakończenie Dyrektor podziękował nauczycielom zaangażowanym w realizację projektu.

Więcej w tej kategorii: « Święto drzewa Konkurs wiedzy o wsi »