Edukacja ekologiczna

czwartek, 08 czerwiec 2017 02:39

Śpiewające słowiki 2017

8 czerwca 2017r. w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Radomsku odbyła się X edycja międzygrupowego przeglądu piosenki ekologicznej „Śpiewające słowiki”.

W przeglądzie wystąpiło 9 uczestników, po jednym z młodszych grup wiekowych i po dwoje ze starszych grup wiekowych, zaśpiewali pięknie przygotowane piosenki o tematyce ekologicznej.  Młodzi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami przez swoich kolegów i koleżanki z przedszkola. Następnie Pan Dyrektor pogratulował wszystkim wykonawcom i wręczył im dyplomy, piękne książki i kolorowe piłki.

Życzymy dzieciom dalszych sukcesów artystycznych.

Konkurs zorganizowano w ramach projektu „Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach” – Ekopodróże małe i duże – poznawanie bioróżnorodności ekosystemów województwa łódzkiego” projekt realizowany
w Publicznym Przedszkolu nr1 im. Jana Brzechwy w Radomsku ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.