Edukacja ekologiczna

piątek, 17 październik 2014 12:50

Obchody dnia walki z ubóstwem 2014

17.10.2014r. grupa dzieci 5-letnich i grupa 5,6-letnich uczestniczyły w organizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomsku w obchodach Międzynarodowego Dnia Walki z Ubóstwem.

Obchody ww. odbyły się w Miejskiej Bibliotece w Radomsku, nawiązują do Jubileuszowego Roku 2014- Roku Czytelnika mają na celu pogłębienie świadomości młodego pokolenia na temat problemu ubóstwa edukacyjnego, a także poszanowania godności człowieka i jego praw. Dzieci obejrzały prezentacje multimedialną na temat zasad oszczędzania energii.

W konkursie plastycznym p/h „W zimowe wieczory, gdy światło zaświeci mogą czytać dzieci” organizowanym przez MOPS w Radomsku w ramach obchodów Dnia Walki z Ubóstwem III miejsce zdobył Alan Półrola z grupy dzieci 5-letnich.