Edukacja ekologiczna

wtorek, 18 marzec 2014 16:07

Bo najważniejsze nasze zdrówko

Dzieci 6 - letnie przygotowały montaż słowno - muzyczny o tematyce zdrowotnej.

W przygotowanym programie artystycznym zaprezentowały m.in. wiersze „Chory kotek” St. Jachowicza, „Katar” J. Brzechwy, „Warzywa”, „Cukierki”, inscenizacje „Grypa na łące”, piosenki „Witaminki”, „Gimnastyka”, „Hymn zdrowych dzieciaków” i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali prezentowane umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne.

11.03.2014r. (wtorek) został przedstawiony emerytowanym pracownikom oświaty Sekcji Emerytów i Rencistów Zarządu Oddziału ZNP w Radomsku

z okazji Dnia Kobiet. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły przygotowane upominki – papierowe kwiaty.

14.03.2014r. (piątek) dzieci 6-letnie przedstawiły ten montaż swoim rodzicom, rodzice byli bardzo wzruszeni, bardzo im się podobały występy ich pociech.
18.03.2014r. (wtorek) dzieci 6-letnie również zaprezentują to swoim kolegom i koleżankom z przedszkola.

Na koniec każdego występu dzieci nagradzane były gromkimi brawami.