Promujemy zdrowie

czwartek, 18 styczeń 2018 10:27

Sukcesy naszych wychowanków

• XXII Festiwal Piosenki dla Przedszkolaka pt. "Piosenki dla mamy i taty":
        - wyróżnienie – Maja Zielińska – przygotowana przez Panią Anitę Rutkowską
  • VI edycja konkursu plastycznego zorganizowanego przez Przedszkole Specjalne w Radomsku pt."Dziecięce Marzenia". W tym roku konkurs odbywał się pod hasłem „ Moja Zaczarowana Kraina”:
        - II miejsce – Natalia Staszczyk – praca wykonana pod kierunkiem Pani Marzanny Adamek
  • „Kiedy czujkę zamontujesz, swoje życie uratujesz” organizatorem konkursu plastycznego dla dzieci było Miasto Radomsko we współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku:
        - wyróżnienie – Lena Zbroja – praca wykonana pod kierunkiem Pani Małgorzaty Sobiech
  • VIII edycja turnieju piłki nożnej przedszkolaków „ESBANK Z RAPEM Z PRZEDSZKOLAKIEM”, którego organizatorem była Radomszczańska Akademia Piłkarska i ESBANK Bank Spółdzielczy.
        - III miejsce – drużyna przygotowana przez Panią Jolantę Nowak
  • konkurs plastyczny zorganizowany przez PSP nr 9 w Radomsku „Trzej królowie w drodze do Betlejem”
        - I miejsce – Jan Urbaniak
        - wyróżnienie – Maja Klimczak