piątek, 20 listopad 2015 09:49

Program „Sprawny jak przedszkolak” 2015

Już po raz trzeci Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku jest organizatorem Programu "Sprawny jak Przedszkolak", który realizowany jest min. w naszym przedszkolu.

Podobnie jak przed rokiem, w programie czynnie uczestniczą wszystkie radomszczańskie przedszkola, które w ciekawy sposób chcą aktywizować swoich podopiecznych. Dzieci 4, 5 i 6- letnie systematycznie uczestniczą w atrakcyjnych zajęciach czerpiąc z nich mnóstwo radości, kształtując zamiłowanie do ruchu, jako sposobu na zdrowe życie.

Podsumowaniem projektu będzie Spartakiada Przedszkolaka, która odbędzie się w maju lub czerwcu 2016r.

W zależności od warunków atmosferycznych Spartakiada zostanie przeprowadzona na boisku przy ul.Kościuszki lub na Hali Sportowej ZSG 4 przy ul. św. Jadwigi Królowej.