środa, 23 maj 2018 13:42

W „Experymentarium”

23 maja dzieci sześcioletnie z oddziału V i VI odwiedziły Łódź i miały możliwość uczestniczenia w różnorodnych i licznych atrakcjach oferowanych przez łódzką Manufakturę.

W „Experymentarium” prowadzone były dla nich zajęcia warsztatowe „Cztery żywioły”, a w kinie obejrzały film 3D o ginącym gatunku chińskich pand.

Łódzki „Ogród botaniczny” dostarczył przedszkolakom wiedzy o roślinach-naturalnych fabrykach produkujących tlen- oraz umożliwił obserwację pięknej wiosennej roślinności.

Zadanie zrealizowane i zrefundowane z środków WFOŚiGW w Łodzi, w ramach programu Edukacji Ekologicznej pn, „Pokonamy smoga-chcemy oddychać czystym powietrzem” realizowanym w Publicznym Przedszkolu nr 1 im. Jana Brzechwy w Radomsku.