poniedziałek, 08 luty 2016 16:35

Dzień miodu

8.02.2016 r. dzieci 4- letnie ( oddział IV) uczestniczyły w „ DNIU MIODU” zorganizowanym przez Zespół Szkolno - Gimnazjalny Nr 2 w Radomsku.

Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obejrzały spektakl przygotowany przez uczniów drugiej klasy Szkoły Podstawowej. Interesująca dekoracja, różnobarwne przebrania, a przede wszystkim ciekawostki z życia pszczół zaprezentowane w bardzo przystępny sposób, wzbudziły wśród naszych wychowanków podziw i uznanie.

Do atrakcji przygotowanych przez organizatorów można zaliczyć jeszcze konkurs plastyczny, zabawy ruchowe, konkurs wiedzy o pszczołach oraz pyszny i zdrowy poczęstunek „miodowy”- kanapki i napój.

Dzieci miały okazję poznać i zrozumieć ogromne znaczenie pszczół w przyrodzie, docenić ich rolę w ekosystemie.

Wycieczka do Szkoły stała się także okazją do poznania szkolnej rzeczywistości – sal lekcyjnych, w których uczą się dzieci, sali gimnastycznej, zwiedzenia szkolnych korytarzy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

(opracowała: Jolanta Nowak)