środa, 20 grudzień 2017 11:36

Wigilia w przedszkolu

20 grudnia 2017 r. (środa) dzieci 6 - letnie ( oddział V i  VI) uczestniczyły w przedszkolnej  Wigilii Świąt Bożego Narodzenia.

W niezwykłej bożonarodzeniowej scenerii słuchały wierszy recytowanych przez koleżanki i kolegów  o tematyce świątecznej, wspólnie śpiewały kolędy a następnie z ogromnym przejęciem  dzieliły się opłatkiem, składając sobie  życzenia.

Towarzyszyła im cudowna atmosfera, życzliwość, wzajemna sympatia a także wzruszenie.

Obiad i wspólne kolędowanie wprowadziło dzieci w okres Świąt, który będą spędzały w gronie najbliższych.

Niech te najszczersze, płynące z głębi dziecięcych serc świąteczne życzenia - zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności towarzyszą wszystkim naszym wychowankom i ich Rodzicom.