poniedziałek, 22 styczeń 2018 20:14

Dzień babci i dziadka w gr. 4-5 latków

22 stycznia 2018r. w grupie dzieci 4,5-letnich odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Uroczystość rozpoczął pan dyrektor – Krzysztof Janik składając gościom najserdeczniejsze życzenia z okazji obchodzonego święta. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny w piosenkach i wierszach zadedykowanych dla swoich ukochanych babci i dziadków. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami.

Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Przedszkolaki wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom upominki.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego – nie tylko w dniu ich święta !!!