czwartek, 06 grudzień 2018 14:20

Mikołajki

W dniu 06.12.2018r w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Radomsku odbyło się spotkanie Mikołaja z dziećmi ze wszystkich grup wiekowych.

Dzieciom w tym dniu został zaprezentowany spektakl iluzjonistyczny w wykonaniu aktorów Teatru „Damatus” z Łodzi.

W trakcie przestawienia przedszkolaki miały możliwość wzięcia udziału w zabawach interaktywnych z Mikołajem, który prezentował różne triki iluzjonistyczne, zachęcał dzieci do wspólnej zabawy przy muzyce.

Następnie Mikołaj odwiedził poszczególne sala przedszkolne i rozdawał dzieciom prezenty - paczki.

Wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekiwały wizyty Mikołaja, a na ich buziach pojawiał się uśmiech i radość.

Spotkanie z Mikołajem to kultywowanie tradycji i zwyczajów w oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.