poniedziałek, 30 wrzesień 2019 08:16

„DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA”

Dzieci 5-letnie (oddział IV), 6-letnie (oddział V i VI) wzięły udział w „ Turnieju Sportowym”, którego celem było zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania czasu

Dzień Przedszkolaka na sportowo stanowił realizację działań w ramach Przedszkola Promującego Zdrowie, a także dał możliwość miłej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Dzieci wzięły udział w konkurencjach sportowych: rzut piłeczką do celu, rzuty piłką do kosza, strzelanie na bramkę, wyścig rzędów z przejściem przez szarfę itp.

Radość, uśmiechy dzieci i głośny doping świadczyły o znakomitej zabawie. Oprócz konkurencji sportowych na dzieci czekały nagrody, każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom oraz książkę „Encyklopedia zwierząt”.