środa, 14 czerwiec 2017 10:01

Wycieczka do m. Garnek

W dniu 14 czerwca 2017r. dla dzieci 4-5 i 5-cio letnich (Oddział III i IV) zorganizowana została wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego „Niezapominajka” w m. Garnek.

Dla przedszkolaków przeprowadzone zostały zajęcia edukacyjne na kanwie opowieści o zwyczajach i obrzędach na wsi oraz warsztaty interaktywne dotyczące  mleka i jego przetworów a także degustacja produktów mlecznych. Pobyt w mini ZOO dostarczył wszystkim wiele wrażeń.

Dzieci poznały różne zwierzęta, ich charakterystyczny wygląd, zwyczaje, sposób poruszania się i odżywiania.

Wycieczka zorganizowana została w ramach projektu „Ekopodróże małe   i duże- poznawanie bioróżnorodności ekosystemów woj. łódzkiego” ze środków WFOŚiGW w Łodzi.