Edukacja ekologiczna

czwartek, 09 luty 2017 12:32

Wystartowała międzygrupowa zbiórka makulatury 2017

Wystartował międzygrupowy konkurs ekologiczny p/h: „Zbierając makulaturę - chronisz lasy” realizowany w ramach projektu „Ekopodróże małe i duże - poznawanie bioróżnorodności ekosystemów woj. łódzkiego”.

Regulamin międzygrupowego konkursu ekologicznego p/h: „Zbierając makulaturę - chronisz lasy” realizowanego w ramach projektu „Ekopodróże małe i duże - poznawanie bioróżnorodności ekosystemów woj. łódzkiego”

Cele konkursu:

- upowszechnianie pozytywnych wzorów zachowań wobec środowiska naturalnego

Zasady konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomsku
2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci wszystkich grup wiekowych
3. Konkurs polega na zebraniu przez poszczególne grupy wiekowe (oddział I, II, III, IV, V, VI) jak największej ilości makulatury (wyniki cząstkowe będą podawane po każdym miesiącu zbiórki makulatury)
Prosimy Rodziców o przyłączenie się do akcji poprzez dostarczanie do przedszkola makulatury: starych czasopism, gazet itp.

Prosimy o przekazywanie makulatury nauczycielom grup

4. Konkurs trwa od 1.II.2017r. do 30.IV.2017r.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi w maju 2017r.

Środki finansowe pozyskane ze zbiórki makulatury przeznaczone będą na zakup drzew owocowych dla naszego przedszkola.