Promujemy zdrowie

środa, 04 czerwiec 2014 13:32

„Co słychać w lesie?”- sportowe rodzinne igraszki

Dnia 04.06.2014r. (środa) wśród zieleni drzew odbyło się spotkanie dla rodziców i dzieci 4 i 5 - letnich, które prowadził animator.

Na początek wszystkie dzieci przywitały gości wierszem, a następnie każda grupa zaprezentowała się wokalnie, śpiewając wesołe piosenki o rodzinie.

Następnie dzieci zostały podzielone na dwie drużyny i wspólnie z rodzicami uczestniczyły w zabawach z chustą animacyjną, grach i konkurencjach sportowych: „Wieszanie spodni”, „Przeciąganie liny”, „Przenoszenie rury”, „Przerzucanie piłek”, „Przetaczanie kropli wody” i wiele innych.

W trakcie zabawy wszystkim dopisywały świetne humory i duch rywalizacji. Uwieńczeniem sportowych igraszek było rozdanie dzieciom kolorowych piłek i zaproszenie wszystkich na pieczone kiełbaski.

Koszt integracyjnej imprezy rodzinnej został sfinansowany w ramach dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.