Promujemy zdrowie

wtorek, 21 październik 2014 13:13

„DZIEŃ ZDROWY I KOLOROWY W KOLORZE POMARAŃCZOWYM”

21 października 2014 roku od samego rana w naszym przedszkolu zaczęło robić się pomarańczowo. Każdy przedszkolak miał na sobie jakąś część garderoby w tym wesołym kolorze, również personel przedszkola z panem Dyrektorem na czele.

Wszystkie dzieci z przedszkola zostały zaproszone do wspólnej zabawy z Panią Jesienią, bawiły się w różnorodne zabawy ruchowe i rytmiczne przy muzyce i „pomarańczowych” piosenkach, a także brały udział w konkursach. Było gwarno i wesoło.

Na zakończenie dzieci zostały poczęstowane marchewką i wróciły do swoich sal. W tym dniu również menu było w kolorze pomarańczowym. To był radosny dzień pełen pomarańczowego koloru.

A gdy się kończył niejednemu dziecku pojawiła się w głowie myśl, że to bardzo smaczny i fajny kolor na jesień.